











Котли Paskal ES у своїй базовій комплектації не мають механічного регулятора тяги, який сприяє подачі повітря в камеру згоряння в ручному режимі. Для його роботи не потрібне електропостачання. Однак виробником котлів Paskal ES передбачена можливість встановлення автоматичного керування з блоком автоматики та вентилятором надування. Комплектація з автоматикою значно спрощує контроль за роботою пристрою, а також покращує показники ККД і позитивно позначається на витраті палива. Єдиний мінус такої комплектації – це потреба в електропостачанні, і хоча споживання електроенергії невелике, котел не зможе працювати в автоматичному режимі під час відсутності електропостачання.
Казани Paskal ES мають сталеву конструкцію у формі паралелепіпеда з подвійними стінками. Між стінами котла та декоративним корпусом циркулює теплоносій. Камера опалення котла Paskal ES дозволяє завантажити велику кількість палива для роботи від 3 до 10 годин. У камері топки є чавунні колосники, виготовлені з суцільнотягнутої конструкції. Наявність таких колосникових грат дозволяє використовувати будь-який вид твердого палива, включаючи антрацит.
Конвекційна частина представлена горизонтальною водяною полицею, якими проходить свій шлях дим, перед виходом в атмосферу. Пройшовши цим шляхом дим віддає своє тепло на водяні полиці, тим самим охолоджуючись.
Производитель
Wi-Fi управление
Автоматика
Вес
Высота
Гарантия
Глубина
Глубина топки (длина дров)
Диаметр дымохода
Колосник
Материал теплообменника
Мощность
Площадь обогрева
Размер
Страна производитель
Топливо
Ширина
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.